Ples sester
termín akce

22. 4. 2022

Kde

HOTEL AMBASSADOR
Václavské náměstí 840/5,
Nové Město, 110 00 Praha 1

popis

Ples sester

Společnost EEZY a Česká asociace sester v pátek 22. dubna 2022 pořádají již tradiční oficiální reprezentační Ples sester, který se bude konat v prostorách hotelu AMBASSADOR na Václavském náměstí. Těšit se můžete na zpěv Marie Rottrové a orchestr Karla Vlacha. Bohatým kulturním programem Vás provede moderátor Petr Rychlý. Nebude chybět tombola o hodnotné ceny, jejíž výtěžek bude věnován Dětskému centru Jihočeského kraje.

Tombola

Tombola patří mezi nejoblíbenější formy zábavy na plesu.  Je vtipná, akční a zapojuje všechny hosty, a zároveň poskytuje čas na dočerpání energie mezi jednotlivými tanečními koly. Pokud se zapojíte do hry, tak se můžete těšit na hodnotné, nápadité a atraktivní ceny. Navíc výtěžek z tomboly bude věnován Dětskému centru Jihočeského kraje.

Královna plesu

Do poslední chvíle máte čas se rozhodnout v jaké róbě vykročíte na ples, abyste se stala královnou plesu. Prestižní ocenění získá jen jedna jediná z vás. A pro tento ročník jsme pro výherkyni přichystali nespočet hodnotných a překrásných cen. Zaměstnavatel královny plesu obdrží zdravotnické lůžko od značky LINET, které usnadňuje práci sestrám a zvyšuje komfort pacienta. Královna plesu také obdrží od firmy Medical Uniforms oblečení na celý rok zdarma. Každý měsíc se může těšit na nové kousky do svého profesního šatníku.

Prodej vstupenek

 • Vstupenka - Dvořákova síň (oddělený salonek, 1. patro)

  slavností program galavečera
  welcome drink
  občerstvení

  790Kč
 • Vstupenka - balkon (1. patro)

  slavností program galavečera
  welcome drink
  občerstvení

  890Kč
 • Vstupenka - sál u podia (přízemí)

  slavností program galavečera
  welcome drink
  občerstvení

  990Kč

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner

Pořadatelé

Email: info@eezy.cz
Vyšehrad Garden
Na Pankráci 322/26
140 00 Praha 4